MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Habiba73
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Judit
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Judy
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
anna
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Fareo
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Ferrero
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Reuskaster
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
piramid
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Beatrix
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_lcapLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_voting_barLehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2009 10:47 pm

Tudomásomra jutott, hogy a férjem után felvehetném az egyiptomi állampolgárságot, de nem vagyok tisztában vele, hogy ezzel mit nyernék. Rolling Eyes
Milyen pozitivumjai vannak annak ha dupla állampolgárságal rendelkezünk?
Ha van valaki köztünk aki tudja, kérem ossza meg velünk.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
anna




Hozzászólások száma : 35
Age : 43
Location : Ismailia
Registration date : 2009. Mar. 04.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 9:52 pm

Admin írta:
Tudomásomra jutott, hogy a férjem után felvehetném az egyiptomi állampolgárságot, de nem vagyok tisztában vele, hogy ezzel mit nyernék. Rolling Eyes
Milyen pozitivumjai vannak annak ha dupla állampolgárságal rendelkezünk?
Ha van valaki köztünk aki tudja, kérem ossza meg velünk.

en ugy tudom 5 ev itt tartozkodas utan megkapod az allampolgarsagot sztem ez jo dolog lesz egyiptomi utleveled is meg magyar is bajod nem lesz belole csak ha megcsinalod be kell menned a kovetsegre es nem tom pontosan mennyit kell fizetned hogy meg maradjon a magyar allapolgarsagod en a lanyomnak most csinaltam ev elejen a utlevelet es a szuletesijet is igy o mar 2 allampolgar vizum se kell neki igy szal sztem jo
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2009 4:37 pm

anna írta:
Admin írta:
Tudomásomra jutott, hogy a férjem után felvehetném az egyiptomi állampolgárságot, de nem vagyok tisztában vele, hogy ezzel mit nyernék. Rolling Eyes
Milyen pozitivumjai vannak annak ha dupla állampolgárságal rendelkezünk?
Ha van valaki köztünk aki tudja, kérem ossza meg velünk.

en ugy tudom 5 ev itt tartozkodas utan megkapod az allampolgarsagot sztem ez jo dolog lesz egyiptomi utleveled is meg magyar is bajod nem lesz belole csak ha megcsinalod be kell menned a kovetsegre es nem tom pontosan mennyit kell fizetned hogy meg maradjon a magyar allapolgarsagod en a lanyomnak most csinaltam ev elejen a utlevelet es a szuletesijet is igy o mar 2 allampolgar vizum se kell neki igy szal sztem jo

Ugy hallotam, hogy nem kell megvarni az 5 evet hanem ha megvan a tartozkodasid es a ferjed egyiptomi, beadhatod es ra egy evre megkapod, hogy ez teleg igy van-e majd elmegyek szemelyesen megerdeklodni, (de eddig meg nem latam ertelmet), eddig meg csak a pozitivumat latam annak, kulfoldi allampolgar vagyok, szoval meg gondolkozok... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Habiba73

Habiba73


Hozzászólások száma : 74
Age : 50
Location : Mind kettő M-E
Registration date : 2009. Jan. 20.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2009 12:40 pm

Ha van rokon vagy ismeros a rendorsegen, akkor semmi gond itt.
Ha nincs, akkor jon a fejetlensegggggggggg....
Most intezzuk a kisfiunknak a kettosallamporgarsagot.
Jovo heten egy rendor fejhez megyunk es kesz is.
Amugy meg rohangalhatnank ide-oda.
Ez van sajnos.
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 5:41 pm

Habiba73 írta:
Ha van rokon vagy ismeros a rendorsegen, akkor semmi gond itt.
Ha nincs, akkor jon a fejetlensegggggggggg....
Most intezzuk a kisfiunknak a kettosallamporgarsagot.
Jovo heten egy rendor fejhez megyunk es kesz is.
Amugy meg rohangalhatnank ide-oda.
Ez van sajnos.


hat be kell latni, hogy ez igy van, nagyon lassu az ugyintezes. Sad
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 1:35 am

Sziasztok!

Most jöttem haza Kairóból,de novemberben megyek is vissza.

1 éve ferjnél vagyok,egyiptomban volt az esküvő,az ottani törvények szerint.
És van 5 éves tartozkodási engedélyem(vízumom is).
Érdeklődni szeretnék,hogy milyen iratok szükségesek az egyiptomi állampolgárság megszerzéséhez?
Illetve a személyi igazolvány(bitakaa sakhsziya) igényléséhez,és melyiket kell elöbb benyújtani,és hol?
Köszönöm szépen a válaszokat.
farao
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 10:35 am

Fareo írta:
Sziasztok!

Most jöttem haza Kairóból,de novemberben megyek is vissza.

1 éve ferjnél vagyok,egyiptomban volt az esküvő,az ottani törvények szerint.
És van 5 éves tartozkodási engedélyem(vízumom is).
Érdeklődni szeretnék,hogy milyen iratok szükségesek az egyiptomi állampolgárság megszerzéséhez?
Illetve a személyi igazolvány(bitakaa sakhsziya) igényléséhez,és melyiket kell elöbb benyújtani,és hol?
Köszönöm szépen a válaszokat.
farao
Kedves Fareo!
Ugyan ott ahol intézted a tartózkodásit, ott kell igényelni az állampolgárságot is, de el kell teljen 2 évnek..régebben legalábbis úgy volt. Igazolványt utána igényelsz. Minden jót!
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:17 am

[quote="Monka"]
Fareo írta:
Sziasztok!

Kedves Fareo!
Ugyan ott ahol intézted a tartózkodásit, ott kell igényelni az állampolgárságot is, de el kell teljen 2 évnek..régebben legalábbis úgy volt. Igazolványt utána igényelsz. Minden jót!
Köszönöm a gyors infót. Üdv.
farao 
Vissza az elejére Go down
Fareo

Fareo


Hozzászólások száma : 25
Location : Budapest-Cairo
Registration date : 2011. Mar. 09.

Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am

Sziasztok!
Az egyiptomi zöld útlevellel kapxsolatban szeretnek kerdezni.
Akinek mar van hany tagunev szerepel benne? Mert az egyiptomi torvenyek szerint 3 tagunak kel lenie,de nekunk mahyaroknak,europaiaknak altalaban 2 tagu a nevunk,vezeteknev es keresztnev. Aki kint el es ferjhezment felvette ott a ferj nevet,vagy megtartotta a leanykorit,hogy hasznaljak hivatalosan,az iratokban mi all,utlevel es szemelyi?
Mert most intrzne 1 ugyved,de nem lehet megertetni vele,mindenaron 3. tagnak a vezetek es keresztnevem utan az apam (ferfi) keresztnevet akarja beiratni,ami szerintem torvenytelen. Mert 1 nonek nem lehet 1x-re ferfi es lany keresztneve. Legyszi segitsetek,mielott ezt a hulyeseget elkovetne az ugyved "ur". Kint elo lanyoknak hogy szerepel a nevetek az otani utlevelben,ugyanugy mint a magyarban vagy maskepp? Koszi es varom a gyors valaszotokat,segitsegeteket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?   Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milyen nyelven beszéljünk gyermekeinkel?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: JOGI TANÁCSOK-
Ugrás: