MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Munka ajánlatok Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Munka ajánlatok Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Munka ajánlatok Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Munka ajánlatok Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Munka ajánlatok Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Munka ajánlatok Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Munka ajánlatok Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Munka ajánlatok Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Munka ajánlatok Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Habiba73
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Judit
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Judy
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
anna
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Fareo
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Ferrero
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Reuskaster
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
piramid
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Beatrix
Munka ajánlatok I_vote_lcapMunka ajánlatok I_voting_barMunka ajánlatok I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Munka ajánlatok

Go down 
+8
Hurghada
Habibi75
bigbiznisz
Nitókrisz
kicsianett
Lali
haram77
Monka
12 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeKedd Jan. 13, 2009 11:31 am

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy értesíteni tudjuk egymást ha tudomásunkra jut valami munka lehetőségl Egyiptomban.

Románul beszélő hölgyek figyelmébe ajánlom babysitteri állást.
További információért kérem hívja 0163767434

Egy kellemes napot a továbbiakban is
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Munka   Munka ajánlatok Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 8:02 pm

Én az interneten próbálm hasznossá tenni magam, weblapokat készítek, és google hirdetéseket rakok fel, ezért a google fizet, ha nem is túl sokat.
Gila
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Keresek   Munka ajánlatok Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 5:08 pm

Tudtok-e valakit, aki tud arabul, ( és persze magyarul is)naponta az interneten van, és telefonközelben (mobil). A fiam házifeladatához ( 6 éves, elsős )keresek segítséget, e-mailben elküldeném a házi képét, pár sor, és kellene, hogy mi van odaírva magyarul, esetleg fonetikusan arabul, valamint néha telefonon fordítana, ha arab tudásra van szükségünk. Természetesen nem ingyen. Várom az infókat . Olvasni és írni már tud egy kicsit
Előre is köszi
Gila
Vissza az elejére Go down
haram77




Hozzászólások száma : 2
Age : 46
Location : Magyarország
Registration date : 2009. Mar. 16.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: [color=red]egyiptomi munkalehetőség[/color]   Munka ajánlatok Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 3:08 pm

Szép napot kívánok mindenkinek!!!

Lehetőséget, ismerőst keresek Egyiptomban, aki ott is él és persze beszél magyarul.
Kapcsolatban kéne állnia egy magyar utazási irodahálózattal rajtam keresztül és a kiérkező utasokat kéne várnia, kalauzolnia - minden megadott konstrukció alapján-...Egyre több utas keres kizárólag apartmant vagy olcsó szálláslehetőséget (ezekkel mi állunk kapcsolatban). Ezen felül egyebek miatt is szükségünk lenne kinti, állandó magyarul beszélő kapcsolatra. Magam is kint éltem évekig, így a tapasztalatom megvan az országgal kapcsolatban.
Gál Gábor
gabriel.duna@freemail.hu
+36 20 366 99 69
és persze itt is lehet jelentkezni...




farao
Vissza az elejére Go down
Lali




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Apr. 01.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Kérdés?   Munka ajánlatok Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2009 9:38 pm

Salam!Sziasztok!
ma találtam a forumotokra nem is tudtam hogy létezik de nagyon jó ötlet!
Én Magyarországon élek 22éves vagyok tanulok többek között arabul is több alkalommal is voltam már egypt-ba és nagyon érdekel maga az ország a kulturája és a legjobban az arab nyelv ami megfogott!Ha van valaki akinél esetleg kb 2-3hét esetleg 1hónapos szállás lehetőség van(cserébe munka v. pénz) és megoldható az kérem irjon!!Főként nyelvtanulás és az ország megismerése a célom!!
Előre is köszömöm
üdv mindenkinek Lali!!(fényképes önéletrajzot is küldhetek)
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 9:39 pm

Lali írta:
Salam!Sziasztok!
ma találtam a forumotokra nem is tudtam hogy létezik de nagyon jó ötlet!
Én Magyarországon élek 22éves vagyok tanulok többek között arabul is több alkalommal is voltam már egypt-ba és nagyon érdekel maga az ország a kulturája és a legjobban az arab nyelv ami megfogott!Ha van valaki akinél esetleg kb 2-3hét esetleg 1hónapos szállás lehetőség van(cserébe munka v. pénz) és megoldható az kérem irjon!!Főként nyelvtanulás és az ország megismerése a célom!!
Előre is köszömöm
üdv mindenkinek Lali!!(fényképes önéletrajzot is küldhetek)
Szia Lali, orulok, hogy megtalaltal minket Very Happy
Ha hallok valami munkalehetoseget majd gondolok rad Wink
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Lali




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Apr. 01.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2009 10:07 am

Ok! Előre is köszönöm!
Mindenjót!!
Vissza az elejére Go down
kicsianett




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Jun. 07.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: lehetőség   Munka ajánlatok Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2009 8:55 pm

Sziasztok!

Egyiptomi munkalehetőségekről szeretnék érdeklődni, jelenleg még Magyarországról...
A párommal szeretnénk kimenni és munkát vállalni.
23 és 25 évesek vagyunk, nemrég fejeztük be a főiskolát, én kereskedelmi közgazdász szakon, ő pedig informatikán. Társalgási angol nyelvtudásunk van.

Mivel Ádám búvárkodik (haladó) ezért ő ebben szeretne elhelyezkedni, én végeztem bartender tanfolyamot, szívesen dolgoznék szállodában.

A kérdésem a lenne, hogy van-e lehetőség pl szállodában munkát vállalni, olvastam 1 lány blogjában hogy vannak szállodák akik vesznek fel magyarokat a magyar vendégek miatt.
Vagy bármilyen munkalehetőség érdekelne, kérlek ha van információtok, tudtok segíteni hogy kivel vegyem fel a kapcsolatot, akkor írjatok nekem az ani23@freemail.hu címre.

Köszönöm előre is,

Anett
Vissza az elejére Go down
Nitókrisz




Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Sep. 06.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 10:02 am

Salem aleykum, sziasztok!

Nasr cityben lakom (most már :-) ) és keresnék valamilyen munkát, ami elfogadható egy muszlim nő számára. Végzettségemet tekintve egyiptológus vagyok, de bármilyen normális munka érdekel. A címem: waset@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: munka ajanlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 11:24 am

Kozzeteszek par linket ahol munk ajanlatokat lehet talalni:
www.waseet.com
http:/www.bayt.com/job/home.adp
www.egyrec.com
www.jobsinegypt.com
www.gulfboom.com
Remelem szerencsevel jartok.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
bigbiznisz




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Oct. 27.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:45 pm

sziasztok! segítséget szeretnék kérni, egy céget szeretnénk elindítani Egyiptomba. Jelenleg ez a cég 15 európai országban működik: Németország, Svájc, Szlovákia, Csehország, Szerbia, Románia, Bulgária, Anglia, Törökország, Ausztria, Magyarország, Horvátország, Lengyelország, Olaszország, Szlovénia, további 17 ország előkészítés alatt van, illetve már Usa, Mexicó, Kanada szintén indul ez az üzlet. Most szeretnénk Afrikába elindulni, és majd Ausztráliában is. Az lenne a kérdésem mi a folyamata Egyiptomba hogy bejegyezzék a céget, hol kell ezt a folyamatot elindítani.
Illetve aki szeretne részt venni cégünk ki építésében azt szívesen tájékoztatom a lehetőségekről.
Előre is köszönöm a segítséget.
üdv : misi
Vissza az elejére Go down
Habibi75




Hozzászólások száma : 2
Age : 48
Registration date : 2010. Feb. 16.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 10:38 pm

Admin írta:
Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy értesíteni tudjuk egymást ha tudomásunkra jut valami munka lehetőségl Egyiptomban.

Románul beszélő hölgyek figyelmébe ajánlom babysitteri állást.
További információért kérem hívja 0163767434

Egy kellemes napot a továbbiakban is

Salem aleykum, sziasztok!

Úgy vagyok itt, de nagyon örülök , hogy rátok találtam . Wink
Márciusban megyek ki Egyiptomba, Alexandriába.
Munkát szeretnék találni mielőtt végleg kiköltöznék.
Folyékonyan beszélek magyarul, románul , az angolt nem magasfokon űzöm, de azt is beszélem. Az arab nyelvet meg remélem ott jobban elsajátítom majd Very Happy .
Magyarországon élek jelenleg, Budapesten Smile
Bármilyen segítséget szívesen fogadok.
elérhetőségem : lauka1@msn.com

Szíves válaszotokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Hurghada

Hurghada


Hozzászólások száma : 2
Age : 41
Registration date : 2010. Apr. 11.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Hurghada   Munka ajánlatok Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 9:32 pm

Sziasztok! Smile
Új vagyok itt, de remélem tudjuk majd egymást segíteni!
Februárban jártam Egyiptomban, és teljesen magával ragadott a kultúra, az emberek kedvessége, az egész helynek a hangulata. No meg egy csodás fekete szempár is rabul ejtett Embarassed Smile
Mióta haza jöttem csak téblábolok itthon, monotonon élem a mindennapokat, mert lélekben még mindig ott vagyok, és tudom, hogy csak ott leszek boldog! Ezért nyáron szeretnék pár hétre vissza menni Hurghadába, hogy kicsit jobban "felmérjem a terepet" és előkészítsek egy mielőbbi kiköltözést. Jó lenne addig is levelezni olyanokkal akik kint élnek(nem csak Hurghadában, bárhol Egyiptomban) és ha nyáron találkozni is tudnánk az még jobb lenne.
Úgy tudom tartózkodási engedélyt csak akkor kaphat valaki, ha van valamilyen munkája kint, na és itt akadok meg a tervezési folyamatban, mivel nem tudom, hogyan tudnék ott valami munkát keríteni??
Angolul elég jól beszélek, kicsit a német is megy, és szívesen dolgoznék szállodában vagy végülis kezdetnek bármi megteszi. Ha valaki tud infót ez ügyben vagy bármi más tiped adna, annak megköszönném, ha írna.
De szívesen fogadok e-mailt bárkitől, aki kint él vagy ilyen terve van és szeretne levelezni.
E-mail címem: majjjor@freemail.hu
Előre is köszönöm mindenkinek a reagálásokat, és ha én tudok valamiben segíteni, nyugodtan szóljatok akkor is!!
Petra
Vissza az elejére Go down
mari




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. May. 08.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:58 am

Sziasztok. Munkat keresek egy magyar hazasparnak, aki harom gyerekkel szeretne letelepedni Egytpomban. Barmilyen munka megfelelo lenne. Ha tudtok valamit, kerlek Benneteket, irjatok. Tovabbi szep napot. koszontettel; Mari
Vissza az elejére Go down
haram77




Hozzászólások száma : 2
Age : 46
Location : Magyarország
Registration date : 2009. Mar. 16.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Jó napot! Összefuthatnánk talán még a mai napon, vagy holnap? Én keddig vagyok Kairóban és utazok tovább. Hosszú távú és kamatozó együttműködés a turizmusban. Várom gyors válaszát. Köszönettel: Gál Gábor, gabriel.duna@freemail.hu   Munka ajánlatok Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 10:43 am

Nitókrisz írta:
Salem aleykum, sziasztok!

Nasr cityben lakom (most már :-) ) és keresnék valamilyen munkát, ami elfogadható egy muszlim nő számára. Végzettségemet tekintve egyiptológus vagyok, de bármilyen normális munka érdekel. A címem: waset@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Fatima999




Hozzászólások száma : 1
Age : 52
Registration date : 2010. Oct. 31.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 1:40 pm

Hello Mindenki !

Munkát keresek Egyiptomban, lehetőleg Kairóban. Egyiptomi férjem van, 5 évre szól a tartózkodási engedélyem. Pénzügyi területen dolgoztam korábban bankban, valamint ingatlan közvetítéssel is foglalkoztam. Beszélek arabul is, 8 hónapot töltöttem már Kairóban így az egyiptomi dialektust is elsajátítottam, ha nem is tökéletes szinten. Emellett franciául (közepes szinten) és angolul (kitűnően) is beszélek.

Kérlek segítsetek !!! Nagyon szeretnék munkát találni !

Előre is köszönöm a segítségeteket :-)

email címem: fatima.99999@yahoo.com

Üdvözlettel,
Fatima
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 8:22 pm

Fatima999 írta:
Hello Mindenki !

Munkát keresek Egyiptomban, lehetőleg Kairóban. Egyiptomi férjem van, 5 évre szól a tartózkodási engedélyem. Pénzügyi területen dolgoztam korábban bankban, valamint ingatlan közvetítéssel is foglalkoztam. Beszélek arabul is, 8 hónapot töltöttem már Kairóban így az egyiptomi dialektust is elsajátítottam, ha nem is tökéletes szinten. Emellett franciául (közepes szinten) és angolul (kitűnően) is beszélek.

Kérlek segítsetek !!! Nagyon szeretnék munkát találni !

Előre is köszönöm a segítségeteket :-)

email címem: fatima.99999@yahoo.com

Üdvözlettel,
Fatima

http://www.expatriates.com/classifieds/egt/
http://cairo.craigslist.org/
ezzel a kepzetsegel biztos talalsz valamit study
ha visszaolvasol meg felraktam egy par web oldal cimet
sok szerencset sunny
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
huba90




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2011. Mar. 17.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Hamza Abdel Wahab vagyok   Munka ajánlatok Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 11:18 am

Sziasztok

Egyiptomba élő Magyar vagyok kitünően tudok arabul és szivessen segitenék.
És érdekelne ha van bármilyen féle munkalehetőség diákoknak Arab-Magyar tudással.
köszönöm.

üdv Hamza

Email : hubahamza0@gmail.com
Mobil : 0114639327
Vissza az elejére Go down
aniko.k2




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2011. Jun. 16.

Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 9:51 pm

Vendég írta:
Tudtok-e valakit, aki tud arabul, ( és persze magyarul is)naponta az interneten van, és telefonközelben (mobil). A fiam házifeladatához ( 6 éves, elsős )keresek segítséget, e-mailben elküldeném a házi képét, pár sor, és kellene, hogy mi van odaírva magyarul, esetleg fonetikusan arabul, valamint néha telefonon fordítana, ha arab tudásra van szükségünk. Természetesen nem ingyen. Várom az infókat . Olvasni és írni már tud egy kicsit
Előre is köszi
Gila
lol! Kedves Gila!

Van Magyarországon egy született egyiptomi jó ismerősöm, akinek persze az anyanyelve az egyiptomi arab.Itt végzett az ELTE-n magyar szakon.Tehát a magyart felső fokon tudja.
Ha érdekel, megpróbállak összehozni benneteket.Interneten biztosan tud segíteni!Az anyagiakat, meg miként lenne, megbeszélnétek.
E-Mail címem: aniko.k2@gmail.com

Üdv.:Anikó
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Munka ajánlatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munka ajánlatok   Munka ajánlatok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Munka ajánlatok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: KARRIER-
Ugrás: