MAGYAROK EGYIPTOMBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN

EGYIPTOMBAN ÉLŐ VAGY AZ IDE LÁTOGATÓ MAGYAROK FÓRUMA
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Lehet-e és ha igen legyünk-e dupla állampolgárok?
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 5:30 am by Fareo

» Egyiptomban megköttendő házassaghoz szükséges papirok
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 12:17 am by Babóca

» bemutatkozás
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 2:22 am by biroandrea

» Vizumok beszerzése
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:09 pm by Monka

» Bemutatkozás
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:16 pm by Monka

» Sürgős segítség
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 9:58 pm by Underhoe

» ATV Hirado interjut ker a forumtagoktol
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 5:13 pm by Monka

» Sziasztok!
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:03 pm by Monka

» Sziasztok!
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:22 pm by Nikolett

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Top posters
Monka
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Habiba73
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Judit
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Judy
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
anna
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Fareo
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Ferrero
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Reuskaster
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
piramid
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Beatrix
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_lcapDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_voting_barDontesunk elfogadtatasa a csaladdal I_vote_rcap 
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 11:25 am

Sziasztok,

Hat en szerencsesenek mondhatom magamat ezzel kapcsolatba mivel a szulovarosomban ismerkedtem meg a ferjemmel igy a csaladomnak sikerult alaposan megismerni. A szuleitek vagy a csaladotok csak akkor fognak belenyugdni a dontestetekbe ha szemelyesen megismerkednek vele, h megtudjanak bizni benne, hogy tudjak h biztonsagba vagytok, sajnos nagyon sok az eloitelet.
M.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 11:51 pm

Monka írta:
Sziasztok,

Hat en szerencsesenek mondhatom magamat ezzel kapcsolatba mivel a szulovarosomban ismerkedtem meg a ferjemmel igy a csaladomnak sikerult alaposan megismerni. A szuleitek vagy a csaladotok csak akkor fognak belenyugdni a dontestetekbe ha szemelyesen megismerkednek vele, h megtudjanak bizni benne, hogy tudjak h biztonsagba vagytok, sajnos nagyon sok az eloitelet.
M.

Szia Monka,

Hát igen, neked akkor ez legalább könnyebb volt...és pontosan ezt szeretném én is, hogy minél hamarabb megtörténhessen a találkozás. Én még nagyon az elején járok ennek a történetnek, de lassan azért alakul a bizalom kiépítése.
Úgy tűnik, szombaton repülök Kairóba!!! Smile Mondjuk engem onnan Mansourába visznek, de ez azért nagy dolog most számomra, mert a barátom a családjához visz, a szülei házába...szóval BIZALOM:)SmileSmile
Az apukájától félek, mert nem igazán helyesli a fia döntését, viszont anyukája mellettem áll.
És a párod szülei hogy álltak hozzád?

Judit
Vissza az elejére Go down
Monka
Admin
Monka


Hozzászólások száma : 158
Age : 42
Location : Cairo
Registration date : 2009. Jan. 04.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 2:35 pm

Szia Judit,

Mielott talakoztam veluk, nem szerettek volna, h a fiuknak kulfoldi felesege legyen, de miutan megismertek Istenek hala orultek a fiuk dontesenek es hamar megszerettek Smile Szoval ebbol a szempontbol is szrencsesnek mondhatom magamat es tiszteletbe tartottak a valasomat es soha nem probaltak meggyozni vagy ravenni h az o valasukat kovesem sot egyutt unnepeltek velem ha volt valami vallasi unnep, az mas kerdes, h en azota maskep gondolkozok..
Utana neztem most Mansouranak szep kisvarosnak tunik (mondom en kicsi ha Kairohoz visszonyitok Smile ) biztos sokkal jobb a levego meg a kozlekedes mint nalunk es ez nagyon sokat szamit, remelem egyszer majd en is eljuttok arra.
Mennyi idot fogsz itt tolteni most? Szoval most lessz a nagy talalkozas...hat szoritok nektek. Miota ismeritek egymast es h ismerkedtettek meg?
na jo azt hiszem eleg kerdest tettem fel:)))
minden jot
M.
Vissza az elejére Go down
https://magyarokegyiptomban.hungarianforum.com
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 11:08 pm

Sziasztok,

Ide is beneztem, latom most itt indult egy tema, de ehhez igazabol nem sok hozzafuzni valom van. Az en csaladomat nem kell gyozkodni a valasztasomrol, anyukam mar megszokta h tolem eleg meresz dolgokat varhat, a hugom pedig aki szinten Londonban lakik karacsonykor koltozott ossze a nigeriai pasijaval. Az egyiptomi csaladtol pedig meg nem igazan tudom mit gondoljak. Tavaly tavasszal voltam ugyan naluk, de csak mint szimpla vendeg, nem tudom ezutan majd mire szamithatok, de azt hiszem nem sok jora. A parom exneje ugyanis ott el az o csaladjanal a kozos kisfiukkal egyutt- ez neki nem tetszett -szoval elkoltozott. Ez eleg sokat bonyolit a helyzetunkon. Szoval akarmerrol nezem Ti szerencsesebbek vagytok.
Viszont szeretnem ha beszelnenk arrol Ti mennyi ido utan, hanyszori talalkozas utan gondoltatok eloszor a hazassagra? Es hat kinek merre huz a szive, ugy ertve melyik varosban talaltatok a nagy O-t?
De asszem mara ennyi eleg is. Varom a valaszokat.
Udv es Szep estet!
Judy from the UK.
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 12:22 am

Monka írta:
Szia Judit,

Mielott talakoztam veluk, nem szerettek volna, h a fiuknak kulfoldi felesege legyen, de miutan megismertek Istenek hala orultek a fiuk dontesenek es hamar megszerettek Smile Szoval ebbol a szempontbol is szrencsesnek mondhatom magamat es tiszteletbe tartottak a valasomat es soha nem probaltak meggyozni vagy ravenni h az o valasukat kovesem sot egyutt unnepeltek velem ha volt valami vallasi unnep, az mas kerdes, h en azota maskep gondolkozok..
Utana neztem most Mansouranak szep kisvarosnak tunik (mondom en kicsi ha Kairohoz visszonyitok Smile ) biztos sokkal jobb a levego meg a kozlekedes mint nalunk es ez nagyon sokat szamit, remelem egyszer majd en is eljuttok arra.
Mennyi idot fogsz itt tolteni most? Szoval most lessz a nagy talalkozas...hat szoritok nektek. Miota ismeritek egymast es h ismerkedtettek meg?
na jo azt hiszem eleg kerdest tettem fel:)))
minden jot
M.

Huuuuuuh, hát én is reménykedem azért, és kíváncsi is vagyok, hogyan fognak fogadni a szülők. A nővérével már nagyon sokszor skype-oltam szintén, és már ő mondta, hogy milyen jó barátok vagyunk...Smile Ennek nagyon örültem!
A másképpen gondolkodásodat értem, mivel amióta megismertem, én is egészen máshogy gondolok az ő vallásukra.
Very Happy:D:D Igen, szép "kisváros" Cairóhoz képest Wink
Hogyha esetleg úgy alakul, hogy "ottragadok", és módonban fog állni, szívesen látlak ott Smile Bár erről mi már beszélgettünk, hogy nem biztos, hogy Egyiptomban fogunk lakni, de ez még olyan távoli ...
Két hétig leszek, bár ha "rajta múlna", tovább maradnék SmileSmile Csak ő még egyetemre jár, tanulnia kellene.
IGEN, nagyon nagyon izgulok a találkozás miatt (is) ........ hhhhhhh
Nem régen ismerjük egymást, tavaly június óta és neten "találkoztunk". De ez olyan rosszul hangzik, és igazából mindketten úgy voltunk-vagyunk, hogy interneten NEM lehet ismerkedni...véletlen volt, aztán én kimentem hozzá, azóta mondogatja, hogy feleségül akar venni................DE mindent meg szeretnénk most beszélni, hogyha ott leszek, amit csak lehet.

Jó éjt
J
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 12:35 am

Judy írta:
Sziasztok,

Ide is beneztem, latom most itt indult egy tema, de ehhez igazabol nem sok hozzafuzni valom van. Az en csaladomat nem kell gyozkodni a valasztasomrol, anyukam mar megszokta h tolem eleg meresz dolgokat varhat, a hugom pedig aki szinten Londonban lakik karacsonykor koltozott ossze a nigeriai pasijaval. Az egyiptomi csaladtol pedig meg nem igazan tudom mit gondoljak. Tavaly tavasszal voltam ugyan naluk, de csak mint szimpla vendeg, nem tudom ezutan majd mire szamithatok, de azt hiszem nem sok jora. A parom exneje ugyanis ott el az o csaladjanal a kozos kisfiukkal egyutt- ez neki nem tetszett -szoval elkoltozott. Ez eleg sokat bonyolit a helyzetunkon. Szoval akarmerrol nezem Ti szerencsesebbek vagytok.
Viszont szeretnem ha beszelnenk arrol Ti mennyi ido utan, hanyszori talalkozas utan gondoltatok eloszor a hazassagra? Es hat kinek merre huz a szive, ugy ertve melyik varosban talaltatok a nagy O-t?
De asszem mara ennyi eleg is. Varom a valaszokat.
Udv es Szep estet!
Judy from the UK.

Smile,

Hát akkor jó neked is Judy, hogy így elfogadják döntéseidet:)
Huh, hát a kedvesed családi szálai is keszekuszák, de fel a fejjel szerintem! Smile
Sad A mi esetünkben ÉN vagyok a két lábon járó bonyolítója a történteknek, mert én is elváltam. Most gondolj bele, neki is milyen lehet így kiépíteni a családja szimpátiáját felém..............
Szerintem mindegyikünk történetében vannak és lesznek is buktatók, meg kell próbálnunk orvosolni őket, csak igen nehéz néha...
A fentebb említettek okán én nem igazán gondoltam házasságra vele kapcsolatban, és fiatalabb is nálam "szegénykém", ő mégis kitart az elképzelése mellett. Meglátjuk, mi lesz...
Én írtam már, hogy az én kedvesem Mansoura-ban lakik.

Ti pontosan hol és hogyan ismerkedtetek meg?

Jó éjt
J
Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 9:35 pm

Szia Judit,

Akkor most sorra veszem a dolgokat. En is elvaltam, sot hogy fokozzam a dolgot,mar 2X. A masik, az en kedvesem is fiatalabb mint en, bar "alig" 4 evvel. Es Mansour-nak hivjak... hat talan ezert maradt ki, h Te mar irtad, h a parod Mansouraban lakik. :-).
Egyebkent tavaly aprilisban ismertem meg amikor a csaladdal akiknel laktam es au-pairkedtem , vagyis csak anyukaval meg a lanyokkal nyaraltunk Luxorban. Aztan kb. 1 honapig tartottuk a kapcsolatot skype-on, de mivel 3 eves tavkapcsolaton voltam tul elotte, ezert az egy honap utan ugy dontottem nem vagyok kesz egy ujabb tavkapcsolatra. De vegulis a Fold forog...es kb 2 honapja ujra elkezdtunk skype-on beszelni, ennek eredmenye lett aztan 1 het Luxor most januarban. Most mar biztos vagyok magamban, es benne is. A hazassagot nem erolteti, azt mondta ez legyen az en dontesem, de azt tudom, hogy O szeretne. Es nem azert mert mashogy nem tudna kiszabadulni abbol a vilagbol, mert arra sokkal jobb lehetosege is adodna.

Roviden ennyi a tortenetunk, a tobbi meg a jovo titka...
Sok szerencset az utadhoz es vigyazz magadra, es aztan kivancsi vagyok a fejlemenyekre, remelem megosztod velem, velunk.

Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 12:07 am

Judy írta:
Szia Judit,

Akkor most sorra veszem a dolgokat. En is elvaltam, sot hogy fokozzam a dolgot,mar 2X. A masik, az en kedvesem is fiatalabb mint en, bar "alig" 4 evvel. Es Mansour-nak hivjak... hat talan ezert maradt ki, h Te mar irtad, h a parod Mansouraban lakik. :-).
Egyebkent tavaly aprilisban ismertem meg amikor a csaladdal akiknel laktam es au-pairkedtem , vagyis csak anyukaval meg a lanyokkal nyaraltunk Luxorban. Aztan kb. 1 honapig tartottuk a kapcsolatot skype-on, de mivel 3 eves tavkapcsolaton voltam tul elotte, ezert az egy honap utan ugy dontottem nem vagyok kesz egy ujabb tavkapcsolatra. De vegulis a Fold forog...es kb 2 honapja ujra elkezdtunk skype-on beszelni, ennek eredmenye lett aztan 1 het Luxor most januarban. Most mar biztos vagyok magamban, es benne is. A hazassagot nem erolteti, azt mondta ez legyen az en dontesem, de azt tudom, hogy O szeretne. Es nem azert mert mashogy nem tudna kiszabadulni abbol a vilagbol, mert arra sokkal jobb lehetosege is adodna.

Roviden ennyi a tortenetunk, a tobbi meg a jovo titka...
Sok szerencset az utadhoz es vigyazz magadra, es aztan kivancsi vagyok a fejlemenyekre, remelem megosztod velem, velunk.

Udv.
Judy

Szia Judy,

Háááát, most ez hülyén fog hangzani, de örültem annak, amiket leírtál...tényleg, TÉNYLEG nagy kő esett le a szívemről, hogy tudom, nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Hogyha nem itt találkoztunk volna IS megértenélek, mert egy cipőben jártunk.
Az én Ahmedem jóval, jóval fiatalabb mint én, és amennyire őszinte voltál, nekem is ezt kellene tennem, de ... ez már az előítéletekből jön, hogy most még mindig nem szívesen árulnám el, hány év van köztünk. DE...neked el fogom mondani egyszer...
SmileSmile Milyen érdekes név-azonosság a te kedvesed és az én kedvesem lakóhelyének neve között Smile És semmi gáz amúgy, azért vagyunk itt, hogy beszélgessünk.
És ti sem régen ismerkedtetek meg, ez is könnyebbség nekem.
Hm. Én nagyon igénylem, hogy "élőben" lehessek vele..............nem is tudom, te hogy bírtad azt a 3 éves távkapcsolatot ........ de az már a múlté tudom, csak úgy kérdeztem. Én házas voltam (igaz, akkor már két éve csak papíron), amikor elkezdtünk írogatni, de VELE és ANGOLUL tudtam feldolgozni az akkor bennem zajló dolgokat..........ez furcsa tudom, és visszagondolva is az, főleg úgy, hogy én keveset tudok angolul...de így történt. És ő volt az egyetlen férfi, aki a volt férjem "pártjára állt" és még ő mondta, hogy adjak esélyt az exemnek - annak ellenére, hogy már akkor szeretett......Szóval azóta bízom benne.
Ez nálunk is úgy van, hogy nem erőlteti a házasságot, de már a családjával is beszélt erről, szóval nagyon komolyan gondolja. És neki is van másik lehetősége is "kijutni" abból a világból, tehát nem kihasználni szeretne.

Persze, hogy megosztom a történéseket, főleg Veled, de ezáltal mindenkivel, aki olvassa ezt a fórumot.
Két napig azért még itt leszek, aztán majd meglátom:)

Jó éjt

Judit



Vissza az elejére Go down
Judy

Judy


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 23.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:31 pm

Szia Judit,
Vegigolvasva a sztoridat tenyleg nagyon sok a hasonlosag. Amit akartam meg kerdezni...irtad, hogy a Te angolod sem tokeletes, hat mit mondjak, 3 eve elek Angliaban de meg egy kozepfoku vizsganak a kornyekere sem mennek, valahogy nem ugy haladok az angollal ahogy azt en szeretnem. A hetkoznapokban ugyan elboldogulok, de ha valamit inteznem kell, foleg telefonon, akkor fogom a fejem, hogy ugyan hogy is fogjak hozza. Na ez az ami nem ide valo tema volt, de most ez jutott eszembe.

Szep estet!
Udv.
Judy
Vissza az elejére Go down
Judit




Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2011. Feb. 01.

Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 8:54 pm

Judy írta:
Szia Judit,
Vegigolvasva a sztoridat tenyleg nagyon sok a hasonlosag. Amit akartam meg kerdezni...irtad, hogy a Te angolod sem tokeletes, hat mit mondjak, 3 eve elek Angliaban de meg egy kozepfoku vizsganak a kornyekere sem mennek, valahogy nem ugy haladok az angollal ahogy azt en szeretnem. A hetkoznapokban ugyan elboldogulok, de ha valamit inteznem kell, foleg telefonon, akkor fogom a fejem, hogy ugyan hogy is fogjak hozza. Na ez az ami nem ide valo tema volt, de most ez jutott eszembe.

Szep estet!
Udv.
Judy

Hello Judy,

Hogy őszinte legyek én csak két éve tanulom az angolt.....de ez sem igaz, mert tulajdonképpen sosem tanultam, csak egy fél évig jártam egy tanfolyamra. Németes voltam, de az angol mindig is jobban érdekelt, és a zenéket pedig nagyon szeretem, és rengeteg dalszöveget fordítottam le, mert érdekelt, miről szól. Meg filmeket néztem angolul (magyar felirat)...meg skype ........... Razz de ez már egy másik angol nyelv Very Happy sőt angol-arab-magyar keverék hihihihi
Azért mégiscsak több "ragad rád" ott, mintha itthon tanulnád. Smile

Gyönyörű estét Smile
Judit
sunny
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal   Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dontesunk elfogadtatasa a csaladdal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGYAROK EGYIPTOMBAN :: CSALÁD-
Ugrás: